O nás

Založení firmy ROCK AUDIO je zúročením bohatých zkušeností a úspěchů Mariana Starého na poli zvukařského řemesla.

Marian pracuje ve zvukařském oboru od roku 1999, profesionálně od r. 2005. V současné době se věnuje vlastní firmě ROCK AUDIO, navrhuje a plánuje rozsáhlé systémy ozvučení. Pro klienty je zárukou kvalitní dodávky a realizace zakázky. Marian má certifikaci L-ACOUSTICS K1, KARA, SOUNDVISION a certifikaci SMAART OPERATOR. Působí jako hlavní zvukař kapel KABÁT a WANASTOWI VJECY.

ROCK AUDIO vyniká zejména v oblastech ozvučení hudebníků a hudebních kapel všech žánrů, a hudebních festivalů. Nabízí obrovské zkušenosti s realizací velkých i menších firemních akcí jako jsou výroční firemní konference, prezentace nových produktů a služeb, firemních dnů a show.

ROCK AUDIO sleduje vývoj zvukařské techniky, testuje nové technologie a při realizaci jednotlivých projektů se opírá pouze o spolehlivé technické vybavení, které zaručuje klientům kvalitní výsledek.

Marian Starý a ROCK AUDIO přináší vstřícný a individuální přístup ke svým klientům, férové jednání a spolehlivé služby. Kvalitní výsledek a spokojenost klientů jsou hlavním cílem ROCK AUDIO.

Video
Rychlý kontakt

 

e-mail: info@rockaudio.cz

mobil: +420 733 778 475

Facebook

© 2013 ROCKAUDIO.cz | Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5
Pracuji ...